Znuděná

27. srpna 2010 v 10:56 | Shiroczek |  Povídky

Obvyklý téma, neobvyklej důvod. Můžete to brát jako dopis na rozloučenou, ale původně to tak psaný nebylo. takže je to na vás. Endžoj it.


Ahojky. Já jsem Maiky Jonesová. Mám pronikavé zelené oči a světle hnědé vlasy nad ramena. Měřím 174 centimetrů a vážím 64 kilo. Před dvěma týdny jsem oslavila devatenácté narozeniny a dostala všechno, co jsem chtěla. Mám přítele, jmenuje se Dave a vážně ho miluju. Už jsme spolu dva a půl roku. Oba jsme střelci a oba máme krevní skupinu AB. Oba jezdíme na koni, já závodně skáču, on jezdí rekreačně western. Také rádi plaveme, kreslíme a fotíme. Je mu jednadvacet a studuje jakousi programátorskou školu, název jsem si nikdy nezapamatovala. Je černovlasý s oříškovýma očima. Jsem z velmi bohaté rodiny a mám všechno, co si můžu přát, milující rodiče, super ségru a kluka, hromadu kámošů a celý patro pro sebe. Ráda nosím černou, rudou, stříbrnou a bílou. Poslouchám rock a metal a čtu hlavně fantasy, filmy mám pak nejradši hororové. A chci se zabít.
   Jo, asi si říkáte proč. No, máte pravdu, měla bych to vysvětlit. Ale to bych přišla o všechnu srandu. Takže, budete hádat? Ne? No, škoda. Ale k tématu.
   Byla to snad nešťastná láska, co mě přimělo takhle smýšlet? Ne. Jsem věrná svému příteli, a on mně, jak doufám, taky.
   Možná pocit marnosti? Ale kdeže. Mám přátele, rodinu. Ti všichni stojí při mě. A mám pro co žít, to nebojte.
   Tak tedy... o někoho jsem přišla? Ne-e. Naposledy o psa, když mi bylo osm. Myslím, že přes to jsem se už přenesla.
   Tak v tom případě - proč? Nu, je to jednoduché. Nuda. Mám, co chci. Můžu dělat co chci. Nuda. Nikdo mě do ničeho nenutí. Nuda. Nemám povinnosti. Ale kdybych chtěla, můžu je mít. Mám všechno. Lehce. Bez námahy. Stačí lusknout prsty. Nudy. Prostě už jsem znuděná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.